Usługi - Sprawne Sprzątanie

Poniżej znajduje się lista najpopularniejszych usług wykonywanych przez nas, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla biur czy obiektów usługowych. Jeśli nie znalazłeś tego czego potrzebujesz, skontaktuj się z nami, zobaczymy co da się zrobić. 

Klienci
indywidualni

Sprzątanie podstawowe

W skład podstawowego sprzątania wchodzą typowe czynności takie jak odkurzanie i mycie podłogi oraz mebli z zewnątrz, sprzątanie kuchni, łazienki, przeszkleń typu lustro. Oczywiście możliwe dodatkowe usługi takie jak wyniesienie śmieci, umycie balkonu, czy sprzątanie mebli w środku za dodatkową opłatą.

Mycie okien

Niezależnie od stopnia zabrudzenia z chęcią pomożemy z umyciem okien, również po remoncie. Dzięki posiadaniu odpowiedniego sprzętu jesteśmy w stanie usunąć z szyb zabrudzenia po tynku czy farbie bez uszkodzenia szkła.

Usuwanie kamienia

Za pomocą specjalnych preparatów i sprzętów jesteśmy w stanie usunąć kamień powstający na skutek zbierania się twardej wody w łazience.

Pranie tapicerki, wykładzin i dywanów

Za pomocą odkurzacza piorącego i odpowiednio dobranych środków jesteśmy w stanie sprać prawie każdą plamę z materiałów nadających się do prania. Oferujemy zwykłe odświeżenie jak i również dokładne usuwanie zabrudzeń. Polecane szczególnie dla alergików oraz astmatyków.

Prace ogrodowe

W zależności od potrzeb jesteśmy gotowi do przesadzania roślin, siania, sadzenia, przekopania ziemi, podlewania, aeracji czy wertykulacji trawnika.

Czyszczenie elewacji

Z użyciem myjki ciśnieniowej jesteśmy w stanie doprowadzić omszałe, jak i po prostu ubrudzone od kurzu elewacje budynków, murów oraz płotów.

Czyszczenie kostki brukowej

Dzięki użyciu myjki ciśnieniowej jesteśmy w stanie przywrócić dawny wygląd kostce brukowej. Czyszczenie pozwala również na usunięcie mchu czy roślin wyrastających ze szczelin między kostką.

Loader

Pomieszczenia biurowe i obiekty handlowo-usługowe 

Sprzątanie podstawowe

W skład podstawowego sprzątania wchodzą typowe czynności takie jak odkurzanie i mycie podłogi oraz mebli (biurek) z zewnątrz, sprzątanie kuchni, łazienki, dokładanie mydła czy papieru do sanitariatów, wyniesienie śmieci, sprzątanie ciągów komunikacyjnych.

Mycie okien

Dzięki posiadaniu odpowiedniego sprzętu jesteśmy w stanie usunąć z szyb zabrudzenia po budowlane, jak i dotrzeć w trudno dostępne miejsca, tak aby szyby były przejrzyste, w końcu wiadomo, że najlepiej dla wzroku pracować przy świetle dziennym.

Maszynowe czyszczenie powierzchni płaskich

Przy użyciu maszyn przemysłowych, szorowarek, jesteśmy w stanie w szybkim czasie uzyskać dokładne wyczyszczenie powierzchni zmywalnych, w tym fug, ponieważ maszyna zamiast rozmazywać brud, wciąga go od razu do siebie, dzięki czemu nic nie zostaje na powierzchni czyszczonej.

Pranie tapicerki, wykładzin i dywanów

Za pomocą odkurzacza piorącego i odpowiednio dobranych środków jesteśmy w stanie sprać prawie każdą plamę z materiałów nadających się do prania. Oferujemy zwykłe odświeżenie jak i również dokładne usuwanie zabrudzeń.

Prace ogrodowe

W zależności od potrzeb jesteśmy gotowi do przesadzania roślin, siania, sadzenia, przekopania ziemi, podlewania, aeracji czy wertykulacji trawnika.

Czyszczenie elewacji

Z użyciem myjki ciśnieniowej jesteśmy w stanie doprowadzić omszałe, jak i po prostu ubrudzone od kurzu elewacje budynków, murów oraz płotów.

Czyszczenie kostki brukowej

Dzięki użyciu myjki ciśnieniowej jesteśmy w stanie przywrócić dawny wygląd kostce brukowej. Czyszczenie pozwala również na usunięcie mchu czy roślin wyrastających ze szczelin między kostką.

Sprzątanie terenów zewnętrznych

Do podstawowych zadań osoby sprzątającej teren zewnętrzny należy zamiatanie, grabienie liści, opróżnianie śmietników (jeśli takie przynależą do obiektu), dbanie o zieleń. Oczywiście według potrzeb jesteśmy w stanie dopasować zadania dodatkowe.

Odśnieżanie

W okresie zimowym oferujmy odśnieżanie parkingów oraz chodników, wraz z sypaniem solą oraz piaskiem w razie potrzeby.

Mycie witryn

Dzięki posiadaniu odpowiedniego sprzętu jesteśmy w stanie usunąć z szyb zabrudzenia po budowlane, jak i dotrzeć w trudno dostępne miejsca, tak aby witryny były przejrzyste, tak aby towar znajdujący za nimi prezentował się jak najlepiej.

Loader

Sprzątanie
specjalistyczne 

Sprzątanie po pożarach

Podczas takiego sprzątania prace zaczynamy od usunięcia wszystkich pozostałych mebli, sprzętów i wszystkich pozostałych sprzętów codziennego użytku, które ucierpiały podczas zdarzenia. Następnie konieczne jest pozbycie się podłóg czy elementów ścian z paneli lub płyt kartonowo gipsowych, oraz oczyszczenie ścian z sadzy. Sadza jest przede wszystkim niebezpieczna, ale również posiada nieprzyjemny zapach, oraz ogranicza możliwości odmalowania ścian, dlatego jej dokładne usunięcie jest niezbędne. Mieszkanie po zakończeniu czynności porządkowych dodatkowo jest ozonowane w celu całkowitego usunięcia nieprzyjemnych zapachów z pomieszczenia.

Sprzątanie zalanych powierzchni

Podczas takiego sprzątania prace zaczynamy od usunięcia wszystkich pozostałych mebli, sprzętów i wszystkich pozostałych sprzętów codziennego użytku, które ucierpiały podczas zdarzenia. Następnie konieczne jest całkowite osuszenie pomieszczenia za pomocą wentylatorów. Następnie używamy urządzeń nazywanych osuszaczami, które absorbują wilgoć i skraplają wodę do zbiorników a następnie odprowadzana jest do kanalizacji.

Sprzątanie nieczystości po gołębiach

Usuwamy z różnych powierzchni ptasie odchody, które są niebezpieczne dla ludzkiego zdrowia. Po posprzątaniu nieczystości miejsce dezynfekujemy i ozonujemy, dzięki czemu eliminujemy rozprzestrzenianie się chorób odzwierzęcych jak i usuwamy wszystkie nieprzyjemne zapachy.

Sprzątanie zagraconych powierzchni

Niezależnie od sytuacji, która doprowadziła do zagracenia pomieszczeń, my sprawnie, bez oceniania oraz bez sentymentów opróżnimy mieszkania, piwnice czy garaże. Wszystkie rzeczy wywozimy na gratowisko, dzięki czemu mają szanse, albo dostać nowe życie w przypadku dobrego stanu, albo zostaną poddane recyklingowi w bezpieczny dla środowiska sposób.

Ozonowanie

Ozon działa na żywe organizmy biobójczo, powoduje on zerwanie błon biologicznych oraz ogranicza oddychanie wewnątrzkomórkowe, dlatego jego zastosowanie jest idealnym rozwiązaniem w celu pozbycia się grzybów, pleśni jak i również wirusów. Ponadto świetnie nadaje się do oczyszczania pomieszczeń z nieprzyjemnych zapachów, takich jak dym papierosowy, stęchlizna, wilgoć, farby, rozpuszczalniki czy zapachy związane z hodowlą zwierząt. Profilaktyczne ozonowanie jest szczególnie polecane przez nas dla alergików oraz astmatyków.

Mycie wysokościowe

Jesteśmy w stanie umyć przeszklenia na wysokości nawet do 20 metrów, bez wynajmowania podnośników i bez zestawiania chodników. Mycie takie wykonywane jest bez użycia chemii, wykorzystujemy jedynie sprzęt demineralizujący wodę, a wygodny dostęp do dużych wysokości osiągamy dzięki rozkładanej lekkiej tyczki. W razie potrzeby współpracujemy również z firmą zajmującą się myciem alpinistycznym.

Loader

Początkowy kontakt  

Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość e-mail i opisz o jaki rodzaj pomocy z naszej strony chodzi, oraz do osiągnięcia jakiego efektu wspólnie chcemy dążyć.

Loader

Przygotowanie oferty  

Na podstawie Twoich preferencji i potrzeb przekazanych w poprzednim etapie, lub też według wniosków powstałych podczas wizji lokalnej dokonamy wyceny +  działań jednorazowych jak i również cyklicznych. 

Loader

Akceptacja i działanie

Po zaakceptowaniu ustaleń zabieramy się do pracy nad polepszeniem Twojego komfortu życia i pracy. 

Loader
Loader
Call Now Button