Sprzątanie po pożarach Poznań, sprzątanie po pożarze cennik | Sprawne Sprzątanie

Każda katastrofa wymaga obecności fachowców, którzy doprowadzą miejsce zniszczenia do porządku. Nasza firma zajmuje się różnymi rodzajami sprzątania, także tymi po pożarze. Działamy w Poznaniu i okolicach, a nasz cennik obejmuje szeroki zakres usług. Wykonujemy nasze zadania profesjonalnie, szybko i starannie. Dzięki temu w krótkim czasie uporamy się dla Ciebie z każdym bałaganem. Jeśli potrzebujesz usunięcia nadpalonych sprzętów i sadzy ze ścian domu, zwróć się z tym do nas.

Niebezpieczeństwa przy sprzątaniu po pożarze

Miejsce pożogi zwykle jest pełne nie tylko brudu, ale też niebezpiecznych dla zdrowia i życia substancji i dymu. Ponadto, jeśli ogień strawił budynek, elementy konstrukcji mogą być uszkodzone i grozić zawaleniem. Dlatego podejmując się sprzątania po pożarze, należy najpierw sprawdzić stan nieruchomości. Trzeba ocenić, czy bezpieczniej będzie ją wyburzyć, czy też można wprowadzić do środka ludzi. Często tego typu sytuacje wymagają podejmowania trudnych decyzji, ale najważniejsze jest bezpieczeństwo wszystkich, którzy mieliby znaleźć się potem w tym wnętrzu.

Nie podejmuj się sprzątania po pożarze na własną rękę

Nie należy decydować się na robienie porządków na własną rękę w miejscu, gdzie doszło do pożaru. Jest to o tyle istotne, że nawet przy pozornym zachowaniu bezpieczeństwa, może dojść do zatrucia dymem lub sadzą. Takie działania są zatem bardzo ryzykowne. Lepiej wówczas powierzyć sprzątanie przestrzeni specjalistom. Nasza firma wykonuje w Poznaniu zlecenia kompleksowo i szybko. Oferta obejmuje różne okoliczności, które mogą zaistnieć w danej lokalizacji – jesteśmy przygotowani na wiele scenariuszy.

Czytaj więcej

Nasze działania przy sprzątaniu po pożarach

Podejmując się wykonania danej usługi, doskonale wiemy, jak przystosować nasze działania do konkretnej przestrzeni lub budynku. Sprzątanie po pożarach wymaga usunięcia nadpalonych sprzętów, wyposażenia, okien, fragmentów podłóg itd. Konieczne jest też oczyszczenie przewodów kominowych i wentylacyjnych. Cennik zależy od podjętych prac jak oddymianie, usuwanie sadzy ze ścian, dezynfekcja i wiele innych. Każdą powierzchnię wyceniamy indywidualnie, w zależności od stanu wnętrza oraz wielu zmiennych. Jesteśmy w stanie także pomóc z wywozem wyrzuconych odpadów i zebraniem dokumentacji dla ubezpieczyciela.

Dlaczego warto zamówić sprzątanie specjalistyczne po pożarze?

Oczyszczanie miejsca zdarzenia jest niebezpieczne dla osób, które nie mają w tym zakresie żadnego przeszkolenia. Przede wszystkim warto pamiętać, że należy powstrzymać się z pochopnym sprzątaniem po pożarze ze względu na działania policji, która musi ustalić źródło ognia. Jest to konieczne, by wykluczyć wszelkie zagrożenia dla osób tam wchodzących. Jeśli winę nie ponoszą właściciele budynku, wtedy też musi wkroczyć rzeczoznawca, by wycenić szkody. Dopiero po tych zabiegach możemy rozpocząć prace porządkowe.

Doświadczenie w sprzątaniu po pożarach

Nasza firma specjalizuje w oczyszczaniu miejsc, gdzie wyjątkowo trudno zaprowadzić porządek. Świadczymy nasze usługi na najwyższym poziomie. Stosujemy środki, które mają odpowiednie atesty. Nasze działania są bardzo elastyczne – sprzątanie po pożarach w każdej sytuacji wygląda inaczej – dostosowujemy indywidualnie do zaistniałych okoliczności. To pozwala na jak najlepszą obsługę klienta. Reagujemy szybko, więc nie musisz obawiać się o długi czas oczekiwania na pomoc.

Zamów u nas sprzątanie po pożarze

Doświadczenie i odpowiednie wyszkolenie czynią naszą ekipę skuteczną, staranną i szybką w świadczeniu usług. Sprzątanie po pożarze wykonujemy w Poznaniu i okolicach według cennika, który ustalany jest zgodnie z wymaganiami, które stawia przed nami dana sytuacja. W działaniu cechujemy się przede wszystkim profesjonalizmem, elastycznym podejściem i dbałością o szczegóły. Na każdą okoliczność przygotowujemy plan, który następnie wprowadzamy w życie. Jeśli potrzebujesz naszej interwencji, zapraszamy do kontaktu.

Call Now Button